Klawisze dostępu E-Zapytanie
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Ogłoszenia o naborach na szkolenia

Charakterystyka osób, dla których przeznaczone są szkolenia realizowane
w ramach programu POWER

(Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój):

Na szkolenia mogą być kierowane wyłącznie osoby bezrobotne zarejestrowane w PUP w Białymstoku, które:

• nie ukończyły 30-go roku życia (w tym osoby w wieku 18-25 lat muszą być zarejestrowane maksymalnie do 4 miesięcy w momencie rozpoczęcia udziału w projekcie), oraz:

-       nie kształcą się (tj. nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym) i

-       nie szkolą się (tj. nie uczestniczą w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy); w procesie oceny czy dana osoba się nie szkoli, należy zweryfikować czy brała ona udział w tego typu formie aktywizacji, finansowanej ze środków publicznych, w okresie ostatnich 4 tygodni;

• ponadto zostaną zrekrutowane osoby dodatkowo spełniające kryterium osoby niepełnosprawnej (1,5% uczestników) oraz osoby długotrwale bezrobotnej (25,2%).

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, iż w okresie

07.05.2015r. – 12.06.2015r.

przyjmuje zgłoszenia na szkolenie

„Grafika komputerowa”

realizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Zakres szkolenia: CorelDraw, Photoshop, moduł graficzno – fotograficzny, marketing, tworzenie stron www, pozycjonowanie stron www.

Liczba uczestników szkolenia: dziesięć.

Miejsce i termin realizacji szkolenia: Białystok, 06.07.2015 – 30.07.2015

Liczba godzin szkolenia: 150 godzin.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które:

-         spełniają warunki kierowania do programu POWER,

-         posiadają co najmniej wykształcenie średnie,

-         mają zdolności plastyczne,

-         w latach 2014 - 2015 nie były kierowane na szkolenia realizowane przez tut. Urząd,

-         nie mają przeciwwskazań lekarskich do udziału w szkoleniu.

Rodzaj dokumentu potwierdzającego ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji:

-         zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wydane na podstawie obowiązujących przepisów.

Dział Szkoleń

III piętro, pokój nr 309 (tel. 85 747-38-31, 747-38-65, 747-38-19)

Forma aktywizacji dodana przez: Beata Dudzińska (2012-07-24 12:08:00) , zredagowana przez: Beata Dudzińska (2015-06-12 14:39:48)
Data publikacji : 2013-01-22

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.bialystok.pl/forma-aktywizacji/25/ogloszenia-o-naborach-na-szkolenia