Klawisze dostępu E-Zapytanie
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Ogłoszenia o naborach na szkolenia

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, iż w okresie

12.10.2015r. – 23.10.2015r.

przyjmuje zgłoszenia na szkolenie

„Glazurnik, posadzkarz, malarz”

realizowane ze środków Funduszu Pracy

Zakres szkolenia: ogólne przepisy bhp i ochrony środowiska, podstawowe pojęcia z budownictwa, rysunek zawodowy i dokumentacja techniczna, materiały używane przy pracach budowlanych, maszynoznawstwo – obsługa ręcznych i mechanicznych urządzeń, technologia robót, zajęcia praktyczne.

Liczba uczestników szkolenia:  dwadzieścia cztery

Miejsce i termin realizacji szkolenia:  Białystok, Łapy, Czarna Białostocka; październik – grudzień 2015r.

Liczba godzin szkolenia: 150 godzin

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które:

-         posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe,

-         w roku 2015 nie były kierowane na szkolenia realizowane przez tut. Urząd,

-         nie mają przeciwwskazań lekarskich do udziału w szkoleniu.

Rodzaj dokumentu potwierdzającego ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji:

-         zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wydane na podstawie obowiązujących przepisów.

Dział Szkoleń

III piętro, pokój nr 309 (tel. 85 747-38-31, 747-38-65, 747-38-19)

Forma aktywizacji dodana przez: Beata Dudzińska (2012-07-24 12:08:00) , zredagowana przez: Beata Dudzińska (2015-10-26 07:52:57)
Data publikacji : 2013-01-22

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.bialystok.pl/forma-aktywizacji/25/ogloszenia-o-naborach-na-szkolenia